Trenerzy po meczu

Michał Probierz: W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji, m.in. strzał w słupek. Nie wykorzystaliśmy także stałych fragmentów. Muszę pochwalić swój zespół, zagraliśmy dobry mecz z drużyną, która walczy o mistrzostwo Polski.

Moją koncepcję gry zmieniła kontuzja bramkarza w pierwszej połowie. Taki jest jednak sport.

Nie możemy krytykować osób, które zajmują się boiskiem. Nie jestem od tego. Widać jednak, że sprawiała nam dużo problemu. Przede wszystkim Wiśle, która ma zawodników dobrze grających technicznie.

Paweł Stolarski jest kontuzjowany, dlatego nie było go w składzie. To głośny transfer, jednak spokojnie poczekajmy. Paweł z pewnością dostanie swoją szansę, aby pokazać się na boisku.

Franciszek Smuda: Z pewnością nie był to porywający mecz. Zarówno my jak i Lechia mieliśmy szansę na zdobycie bramki. Jednak nie udało się, dlatego wynik 0:0 uważam za sprawiedliwy.

Nie chcę tłumaczyć piłkarzy. Każdy z nich mówił, że nie byli w stanie utrzymać się momentami na nogach. Jest to najgorsza murawa, na jakiej graliśmy do tej pory. Taka murawa nie sprzyja ani grze gospodarzy, ani gości.

Na pewno w kolejnych meczach będziemy starali się zagrać lepiej. Najgorsze jest jednak to, że w następnym spotkaniu dwóch zawodników będzie musiało pauzować. I to z defensywy. Znów będziemy musieli zrobić jakiś eksperyment

Po tym jak zaprezentowali się z Cracovią, w dzisiejszym meczu nie powinni grać Donald Guerrier oraz Emmanuel Sarki. Mamy jednak tak wąską kadrę, że nie jesteśmy w stanie ich zastąpić. Chyba ja musiałbym pojawić się za nich na boisku (śmiech).

Advertisements
This entry was posted in Biało-zieloni, Ekstraklasa, Wywiady and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s